Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

In memoriam Papa Ivan Pavao II, vasa misljenja o Papi Ivanu Pavlu II
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Narsil...
Posted: May 1 2011, 02:44 PM 1023782 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Still in the Shadow

Group: Members
Member No.: 1996

Papa Ivan Pavao II proglasen Blazenim

Papa Ivan Pavao II je bio covijek pun ljubavi...imao sam cast upoznati ga, kao ministrant...dok je bio u posjeti lijepoj nasoj...iako se to "upoznavanje" svelo na naklon pred njim i poljubac u ruku...meni je dovoljno..sto sam imao privilegiju biti u blizini tako Velikog covjeka...

http://www.youtube.com/watch?v=VgpJ1IOjUSc

user posted image

P.S Ako postovani admini smatraju da tema nije prikladna...zna se...neka ju izbrisu...

Dior Aranel Eluchil
Posted: May 1 2011, 09:45 PM 1023783 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Uz velikoga covjeka cesto dolaze i velike greske.

Member No.: 747

Svakako je bio velika osoba. Bio sam ga vidio u prolazu i moram priznati da niti jedna osoba nije ostavila takav dojam na mene. Poželio sam napraviti više od svega. Potruditi se više, da bi svakome bilo bolje.

Narsil...
Posted: May 2 2011, 01:15 PM 1023784 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Still in the Shadow

Member No.: 1996

Da, dojam koji ostavlja na osobu je nevjerojatno jak...

Imao je tako blag pogled pun ljubavi...stvarno nevjerojatno....

2 replies since May 1 2011, 02:44 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic

Back to Društveni život Boarda

[ Script Execution time: 0.0279 ]   [ 9 queries used ]   [ GZIP Enabled ]