Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Pages: (5) < 1 [2] 3 4 5 > ( Go to first unread post )
OBAVIJEST, molimo procitati
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Kahlan the Confessor
Posted: Apr 22 2009, 08:46 PM 1021810 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Petitioner to the Council

Group: Members
Member No.: 1956

sretno
nadam se da će sve proči bez stresa za naše moderatore i administratore
dry.gif
članovi će sada mrmljati ali nakon preseljenja će sve zaboravit.
mene zanima hoće li se forum pokrenuti na istoj verziji invisiona ili na novijoj?

Voronwe
Posted: Apr 22 2009, 08:55 PM 1021820 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Member No.: 858

QUOTE (Seth @ Apr 22 2009, 05:35 PM)
Board cine ljudi i njegov duh ide za njima i sa njima, gdje idemo mi, ide i Board.

Ama ozbiljno blink.gif ?

Jednom je Balrog bio drugačije rekao...

Edit: ali bez brige...Antocjo valjda može u tu bazu ugurati i "duh boarda" biggrin.gif

Edited by Voronwe - Apr 22 2009, 08:58 PM

Anduril Ulair
Posted: Apr 22 2009, 09:02 PM 1021826 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Ossa numquam satis levantur.

Member No.: 110

Ajde Vor ne seri, da ti tako kazem (pardon my french)

I meni smeta sto se Board seli, ali nije da ima izbora...
MORA se seliti i Val je fino zamolio da ne prigovaramo na ovaj nacin...

Ako ja, veliki buntovnik i onaj koji je uvijek spreman na prigovaranje mogu pregristi jezik, smatram da mozes i ti...

Ova selidba nije zato sto je tako nekome puklo, ova se mora obaviti...

A koliko me sjecanje sluzi, jedno vrijeme si se ti zalagao za preseljenje Boarda i nudio svoju tehnicku pomoc...

Lady Gladden
Posted: Apr 22 2009, 09:04 PM 1021827 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

...leading lady...

Member No.: 78

ne razumijem cemu kurenje frke. conf44.gif

nije do nas, padamo, bijela gadost je sve ucestalija i umjesto da budemo svi sretni da ce sada biti sve u najboljem redu, samo na drugoj adresi, ovakvi postovi. conf44.gif

Ellin
Posted: Apr 22 2009, 09:05 PM 1021832 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

elfica

Member No.: 228

uostalom, board ne cini hrpa elektronickih elemenata (citaj: server), nego memberi. yes.gif dakle, samo ce adresa biti druga, memberi ostaju isti. sleep.gif

Anduril Ulair
Posted: Apr 22 2009, 09:08 PM 1021840 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Ossa numquam satis levantur.

Member No.: 110

Voru sam vec rekao da mi oprosti na izrazu, ali sada to trazim i od ostalih membera...

Ionako se zna da ja nisam takticna osoba roflmao.gif

Ellin
Posted: Apr 22 2009, 09:10 PM 1021844 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

elfica

Member No.: 228

ali suzdrzi se od takvih postova, nije u redu. wink.gif

Voronwe
Posted: Apr 22 2009, 09:14 PM 1021857 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Disclaimer "o mom sranju"....

Nije riječ o tome da se ne slažem sa preseljenjem boarda. Štoviše, nije me uopće briga jel će to biti soulsaver.hr ili nekakonekadomenaxy.ba...

Zasmetala me jedna druga stvar, a to je dvoličnost nekih osoba.

To je sve što hoću reći.

Edited by Voronwe - Apr 22 2009, 09:14 PM

Seth
Posted: Apr 22 2009, 10:34 PM 1021917 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

When in doubt, set
something on fire.

Member No.: 557

QUOTE (Voronwe @ Apr 22 2009, 09:55 PM)
Ama ozbiljno  blink.gif ?

Jednom je Balrog bio drugačije rekao...

Bila je drugacija situacija, kako ja to vidim i kako zbilja jest. Nista od ovog sada ne cinimo zato jer, eto tako, zelimo. Slucajem okolnosti, Board se mora seliti i nama svima je cilj da se sto manje promjena pri tome desi i da prebrodimo to sto lakse yes.gif
Ostalo navedeno nije na meni da govorim u necije ime, pa se strpi malo tongue.gif

Voronwe
Posted: Apr 23 2009, 07:16 AM 1021935 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

QUOTE (Seth @ Apr 22 2009, 10:34 PM)
... i da prebrodimo to sto lakse yes.gif

Ajme, nadam se samo da neće biti mnogo slomljenih srca

elrond
Posted: Apr 23 2009, 09:50 AM 1021954 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Steward of Gondor

Member No.: 29

QUOTE (Galadriel Artanis @ Apr 22 2009, 04:55 PM)
Dakle, došao je i taj trenutak - preseljenje yes.gif

Hvala našim pokretačima i dugogodišnjim srdačnim domaćinima Soulsaveru hug.gif

Bili ste dobar i nadasve strpljiv domaćin - od srca vam hvala za sve ove godine hug.gif wub.gif hug.gif

potpisujem yes.gif
zar je već toliko godina prošlo? huh.gif ohmy.gif
ma znate što?
idemo vrijeme računati prema vilenjačkom računanju vremena eureka.gif , tad nismo stari ni jedan dan a o godinama da ne govorim cool.gif
nažalast tragična je istina da ljudsko računanje vremena kao i ljudski životi jesu prekratki za sve ono lijepo što bismo mogli a nećemo stići napraviti.
kako bilo da bilo želim svim Tolkienovim fanovima svako dobro u ovom i svim drugim životima.
srdačan pozdrav svima do nekog novog susreta veliki.gif hug.gif .

Renarion Arenimon
  Posted: Apr 23 2009, 09:55 AM 1021956 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Member No.: 1704

ohmy.gif

huh.gif

sad.gif

Ne znam sto da kazem... Dobro, znam wink.gif. Kao sto rekose nasi dobri admini Ramainen i Antocjo, sve se mijenja bilo na bolje ili gore - iako sam uvjeren da je u ovom slucaju to na bolje.
Moram priznati, kada sam danas spazio
OBAVIJEST na pocetnoj stranici i poceo citati oprezno ko' da hodam po minskom polju uplasio sam se da ce uslijediti recenica da se Board ukida ili tako nesto (Earendil nas sacuvao ohmy.gif). Ali sada mogu reci da potpuno razumijem situaciju i potrebu za premjestaj. Ne mogu reci da je potpuno iznenadjenje - pitao sam se vise puta koliko dugo ce Board biti u sklopu Soulsavera, iako mi nikada nije bilo jasno zasto su tako usko povezani. Za mene je soulsaver.hr bila samo odskocna daska do mojeg omiljenog svijeta na netu (a.k.a. gateway to another world) biggrin.gif. Bit ce sve uredu.

Sto reci huh.gif
Sigurno je da ce neki otici, no sumnjam da ce taj broj biti odvise velik. Sto se mene tice, ja sam ovdje forever and always lukavi.gif. Zapravo i ne vidim razloga za paniku, dokle god Board bude funkcionirao kao i dosad, te zadrzao dosadasnje postove i vecinu clanova (oni najbolji ionako uvijek ostaju tongue.gif).

"Stay strong, my brethren. Sharpen your senses and keep on drifting throughout the eternity, your voices echoing forever and always in the Halls of Empty Tears - so that we may talk and feel one another. For nothing shall brake the bonds that we ourselves have set, now and forever. That is the promise we have made, and must uphold."

Renarion Arenimon

ixidor
Posted: Apr 23 2009, 10:05 AM 1021962 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Member No.: 561

QUOTE (Voronwe @ Apr 23 2009, 07:16 AM)

Ajme, nadam se samo da neće biti mnogo slomljenih srca

i ja pridruzujem tvojim nadama wub.gif wub.gif wub.gif

Kahlan the Confessor
Posted: Apr 23 2009, 12:21 PM 1022115 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Petitioner to the Council

Member No.: 1956

Sigurno je da ce neki otici, no sumnjam da ce taj broj biti odvise velik.

a zašto bi netko otišao?

Ellethiel
Posted: Apr 23 2009, 08:38 PM 1022198 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Spring

Member No.: 1867

QUOTE (Renarion Arenimon @ Apr 23 2009, 10:55 AM)
Kao sto rekose nasi dobri admini Ramainen i Antocjo, sve se mijenja bilo na bolje ili gore - iako sam uvjeren da je u ovom slucaju to na bolje.
Moram priznati, kada sam danas spazio
OBAVIJEST na pocetnoj stranici i poceo citati oprezno ko' da hodam po minskom polju uplasio sam se da ce uslijediti recenica da se Board ukida ili tako nesto (Earendil nas sacuvao ohmy.gif). Ali sada mogu reci da potpuno razumijem situaciju i potrebu za premjestaj. Ne mogu reci da je potpuno iznenadjenje - pitao sam se vise puta koliko dugo ce Board biti u sklopu Soulsavera. Za mene je soulsaver.hr bila samo odskocna daska do mojeg omiljenog svijeta na netu (a.k.a. gateway to another world) biggrin.gif. Bit ce sve uredu.

Totalni potpis na ovo sleep.gif
ko da si pisao umjesto mene tongue.gif

Nego, sretno s preseljenjem, nadam se da neće biti nekih tehničkih problema wink.gif wub.gif

66 replies since Apr 21 2009, 09:15 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (5) < 1 [2] 3 4 5 >
Back to O Soulsaver Board-u

[ Script Execution time: 0.0119 ]   [ 9 queries used ]   [ GZIP Enabled ]