Welcome Guest ( Log In | Register ) Search | Member List | Help

Pages: (17) < ... 12 13 14 15 16 [17] > ( Go to first unread post )
(novi) clanovi foruma
« Next Oldest | Next Newest » Track this topic | Email this topic | Print this topic
Ellin
Posted: May 24 2008, 08:05 PM 906985 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

elfica

Group: Members
Member No.: 228

QUOTE (Valarauco ramainen @ May 23 2008, 05:50 PM)
Da zavrsimo ovu temu o bacanju knjiga u smece... roflmao.gif

admin je lijepo rekao, tema je zavrsena. yes.gif ili barem, zavrsena je OVDJE. wink.gif u tom slucaju, ne nastavljate raspravu ovdje, vec je quotate u prikladniji topic, u ovom slucaju u brblj.
onda kada znate da cete biti offtopic, obavezno quotajte u brblj. zahvaljujem. yes.gif

ana escudero vivanco
Posted: Jul 25 2008, 08:29 PM 929334 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Still in the Shadow

Member No.: 1688

ja san pocela pa san stala... sad moran anu karenjinu procitat

Ryhanna
Posted: Aug 9 2008, 01:21 PM 935444 Quote u Brbljanje Quote u Pitanja za moderatore Quote u The Best of the Board Quote u Sastanke

Still in the Shadow

Member No.: 1875

eto procitah Poruke... i, ocekivano, stvarno mi se sviđaju i, meni barem, drže vodu. pretpostavljam da je teško nekome tko nije ''u kršćansvu'' uopce prihvatiti ono što je Merry iznio, ali mislim da to i nije toliko bitno. ipak se Lotr, kao i Biblija, svodi na poruke ljubavi i onoga što je dobro i lijepo na ovom svijetu ( biggrin.gif )
u principu mi je ''prorocki dio kršćanske službe'' pomalo stran i navikla sam ne uvjeravati druge da je moja vjera ispravna i tražiti od njih da se priklone. zato mi je i inace u literaturi ''čudno'' (u nedostatku boljeg izraza) procitati poruke: slijedi Krista, odbaci grijeh itd. vjerojatno je to djelomicno i zato što mi se to čini osobni m izborom, no da se ne zaplicem dalje...
Merry, svaka ti čast! potpisujem knjigu i nadam se da ćeš mi dozvoliti da se koristim njome u svom vlastitom radu

242 replies since Feb 11 2003, 09:35 PM Track this topic | Email this topic | Print this topic
Pages: (17) < ... 12 13 14 15 16 [17] >
Back to O knjizi "Poruke iz zemlje Prstenova"

[ Script Execution time: 0.0169 ]   [ 9 queries used ]   [ GZIP Enabled ]